تفاوت پارکت چوبی با کفپوش لمینت در چیست ؟ کدام یک بهتر است پارکت چوبی یا کفپوش لمینت ؟ در این مقاله به شما کمک خواهیم کرد تا انتخاب بهتری داشته باشید .

نمی دانید آیا باید کفپوش لمینیت یا کفپوش پارکت را انتخاب کنید؟

هنگامی که شما در مورد بهبود چشم انداز و کیفیت خانه خود فکر می کنید، باید در نظر داشته باشید  از چه نوع کفپوشی در طراحی داخلی خود استفاده خواهید کرد.

ممکن است فکر کنید کفپوش مهم نیست. این فقط بخش کوچکی از دکور خانه است، اما بدون کف مناسب، می توانید مطمئن باشید که طراحی کلی شما کامل نخواهد بود.

اگر میخواهید خانه خود را در مدل مدرن و شیک بهبود بخشید، همیشه می توانید کفپوش پارکت را در داخل دکور خانه خود قرار دهید. کفپوش های چوبی و یا لمینت می تواند  باعث شود که خانه شما متفاوت باشد هم از منظر زیبایی و هم از نظر بهینه سازی مصرف انرژی.

کفپوش های لمینت (پارکت لمینت) ارزان تر از کفپوش های  چوبی (پارکت) است، استفاده از پارکتهای چوبی علاوه بر ایجاد ظاهری زیبا و چشم نواز موجب ایجاد راحتی نیز میگردد .

حس چوب طبیعی

کفپوش لمینت

اگر می خواهید یک پوشش کف و مقرون به صرفه تر داشته باشید می توانید از کفپوش لمینیت استفاده کنید. کفپوش لمینیت اغلب به عنوان کفپوش فرآوری شده است که می توان آن را به راحتی و سریع نصب کرد از سایر مزایای پارکت لمینت میتوان بطور مختصر به موارد ذیل اشاره کرد

نگهداری راحت  و آسان

ضد آلرژی

نصب ،تعمیر و تعویض سریع

مقرون به صرفه بودن به لحاظ تعدیل مصرف انرژی سرمایی و گرمایی

و مزایای بی شمار دیگر ،

داشتن چنین پوششی واقعا می تواند مفید باشد.

البته هنگامی که پارکت چوبی و کفپوش لمینیت را مقایسه می کنید، تفاوت های مشخصی وجود دارد. به عنوان مثال، کفپوش پارکت معمولا در الگوهای و طرح های خاصی تولید می شود. این نوع کفپوش برای قرن ها در خانه های مجلل و املاک سلطنتی، به ویژه در محیط های نجیب فرانسوی مورد استفاده قرار گرفته است.

در واقع، مردم این نوع از کفپوشهارا را به عنوان کالایی لوکس در نظر گرفته اند. روکش پارکت ها می تواند از چوب گیلاس، گردو، و نیز بلوط ساخته شود. به منظور ارتقاء طراحی، شما می توانید آنها را در فرم های هندسی خاص و همچنین زاویه ای شکل دهید و این مزیت می تواند یک گزینه عالی برای شما باشد.

لمینت نیز در الگوهای، رنگ، اندازه و همچنین فرم ها متفاوت تولید میگردد ، بنابراین شما می توانید به راحتی انتخاب کنید که کدام یک برای منزل شما مناسب تر است.

اگر شما در مورد انتخاب نوع مناسب کفپوش برای خانه خود فکر می کنید،گروه تجارتی اندیکا آمادگی ارائه مشاوره مناسب برای انتخاب دقیق تر و صحیح تر به شما می باشد.

اطمینان داشته باشید که طرح ها و رنگهای محصولات ما  می تواند سلیقه مشکل پسند شما را پاسخگو باشد

پارکت لمینت کرونوپل لهستان را فقط از توزیع کننده رسمی این محصول در ایران عزیز از گروه تجارتی اندیکا بخواهید.