لمینت در آشپزخانه! رویای یک آشپزخانه زیبا با پارکت لمینت های کرونوپل گروه تجارتی اندیکا، داشتن یک آشپزخانه رویایی حق شماست.

آیا لمینت را می توان در آشپزخانه نیز نصب کرد ؟

برخی ها ادعا می کنند که لمینت را نمی توان در آشپزخانه نصب کرد زیرا وجود رطوبت در آشپزخانه یک امر انکار ناپذیر است.ولی این امر ممکن است و بسیاری معتقدند که این امر می تواند تا حدی میزان رطوبت موجود آشپزخانه را کنترل کند.

حقیقت چیست ؟

رطوبت آب دشمن لمینت است تا حد زیادی باید از رسیدن رطوبت آب به هسته اصلی لمینت HDF جلوگیری شود، سطح رویی لمینت از لایه نازکی از هسته فیبرکربن تشکیل شده است.

تعمیر و نگه داری پارکت لمینت ، هنگامی که قسمتی از لمینت آسیب می بیند ،تنها راه مناسب جایگزین کردن آن قسمت آسیب دیده است چون به راحتی این کار قابل انجام است زیرا لمینت به کف نمی چسبد و شناور است.

پس تا زمانی که به رطوبت بعنوان نگرانی اصلی توجه کنید می توانید کفپوش لمینت را در آشپزخانه خود نصب کنید.

برای انتخاب کفپوش آشپزخانه باید دقت بیشتری کنید چون کفپوشی باید انتخاب کنید که علاوه بر اینکه با دکوراسیون شما هماهنگی داشته باشد در برابر آب نیز مقاوم باشد.

پیشنهاد گروه تجارتی اندیکا  استفاده از لمینت کرونوپل درآشپزخانه است پارکت لمینت ها به علت دارا بودن رویه مقاوم  می تواند انتخاب مناسبی باشد علاوه براینکه میتواند هر روز آن را به آسانی نظافت نمایید .

اما به این نکته باید توجه داشته باشید که نباید آب به مدت زیادی روی پارکت لمینت آشپرخانه بماند زیرا منجر به خرابی آن می گردد.

پس اگر شما از آن دسته افرادی هستید که می خواهید آشپزخانه زیبا و گرمی داشته باشید و در آشپزخانه زیاد شست و شو انجام نمی دهید از پارکت لمینت کرونوپل استفاده کنید و آرزوی داشتن یک آشپزخانه رویایی را برای خود بر آورده نمایید .

گروه تجارتی اندیکا توزیع کننده انواع پارکت لمینت های کرونوپل لهستان در ایران می باشد که شما کاربران گرامی میتوانید به آسانی تنها با یک تماس صاحب یک آشپزخانه رویایی شوید.

نصب پارکت لمینت در آشپزخانه