گروه تجارتی اندیکا

به لطف و یاری خداوند گروه تجارتی اندیکا، از سال ۱۳۸۰ با هدف صادرات برخی کالا های داخلی تاسیس گردید. هم اکنون با دارا بودن شعباتی در اروپا و ترکیه، واردات کالاهای نوین ساختمانی را نیز به مجموعه فعالیت های خویش اضافه نموده است.

خلاء وجود کالاهای با کیفیت و با برندهای معتبر کارخانجات اروپایی، در زمینه پوشش های کف و دیوار سبب گردید، تا این مجموعه با تحقیق گسترده و بازدید از تعدای از مطرح ترین، کاخانجات تولید کننده در این زمینه بتواند. مناسبترین و بهترین گزینه را به هموطنان عزیز معرفی نماید.

کمپانی کرونوپُل kronopol لهستان، یکی از بزرگترین و معتبرترین کارخانجات تولید پارکت لمینت و مواد اولیه تولید این محصول، در اتحادیه اروپا میباشد، که دارا ی بالاترین استاندارهای اروپا و آمریکا دربین سایر تولیدکنندگان است.

لوگوی اندیکا

WHO IS ANDIKA GROUP TRADING

  • صادرات : فرش دستباف
  • واردات :  کفپوش لمینت با برند های معتبر اروپایی
  • بازاریابی : معرفی محصولات نوین ساختمانی
  • توزیع : ایجاد شبکه فروش گسترده در سطح کشور.

گروه تجارتی اندیکا ، ارایه‌ی خدمات به مشتریان و پاسخ‌گویی موثر به نیاز آنان را رکن اصلی توسعه‌ی فعالیت‌های خود قرار داده است . نگرش مشتری‌مداری حاکم بر فعالیت‌های گروه از همان ابتدای راه موجب شده است تا افزایش خوشنودی مشتریان، بهبود کیفیت محصولات و خدمات، نوآوری و خلاقیت مستمر برای ارایه‌ی محصولات وخدمات نوین جزو مهم‌ترین اصول و ارزش‌های این مجموعه باشد. چنانکه، خدمت‌رسانی به جامعه و کمک به رشد و توسعه‌ی فرهنگ استفاده از کفپوشهای لمینیت و دیگر ابزارهای نوین ساختمانی به عنوان شاخصی برای میزان رشد و توسعه‌ی کشور و صرفه جویی در مصرف بهینه انرژی نیز همواره مورد توجه مدیران و کارکنان این شرکت بوده است .

we can

Our Crazy Skills

90
95
85
75